Emoji Crew sizin için sıradışı içerikler üreterek, hedeflenen Google aranma hacmine erişmenize olanak sağlar.

Analiz & Hedef Belirleme

Belirlenecek konuya uygun olacak anahtar kelimeyi Google aranma hacimlerine göre analiz ve araştırmasını yaparak size sunuyoruz. Konunun tarafınızdan onay alması durumunda odak anahtar kelimeyle ilgili operasyonlar yürütülerek organik trafik hedeflenir.

Hedef Kitle Belirleme
Anahtar Kelime Analizi
Doğru Hedefleme & Plan

İçerik Yazımı

Belirlediğimiz anahtar kelimeyi aratan insanların en iyi içerik deneyimi yaşaması için detaylı araştırılarak içeriğiniz uzman ekibimiz tarafından yazılmaktadır. Belirlediğimiz anahtar kelimeyi aratan insanların en iyi içerik deneyimi yaşaması için detaylı araştırmalar yapılır ve içerik yazımına başlanır. 800 kelimeyi aşan SEO içerikler, okuyucu memnuniyetini en üst sevide tutmak adına akıcı bir dille yazılır ve farklı başlıklar altında incelenir.

Araştırma
Yazı Tonu Belirleme
İçerik Oluşturma

İçerik Zenginleştirme

İçerik sadece metinden ibaret değildir. Kullanıcı kitlenize göre içeriğin türü farklılık  gösterebilmektedir. Websitenizdeki ilgili blog içeriğinizde ya da sayfasınızda daha fazla etkileşim ve kullanıcı memnuniyeti için infografi, video, gif gibi içerik zenginleştirme metodları kullanmaktayız.

Infografi
Video
GIFs

Ücretlendirme

Fiyatlarımız belirteceğiniz konu, anahtar kelimeler, rekabet ve içerik zenginleştirmelerine göre değişmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat isteği için iletişim bölümünde bize ulaşabilirsiniz.

Öne Çıkan İçerik Referanslarımızı İncelediniz mi?

Bizi sizlere en iyi anlatacak şey bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmalar!