Eğer başarılı olmak istiyorsanız, başarıyı hedeflemeyin. Neye inanıyorsanız ve onu yapmaktan zevk alıyorsanız onu yapın. Başarılı kendiliğinden gelecektir.

— David Frost

emoji-crew-team-logo
Team Culture
adhero
emoji-crew-5

BİZİM HİKAYEMİZ

Biz kimiz? Bunu merak ettiğinizi biliyoruz.

Biz aslında tam da David Frost’un söylediği gibi yaptığı işi seven ve o işe inanan bir ekibiz. Bu nedenle de yaptığımız işi en iyi şekilde yapmak bizlerin en büyük motivasyon kaynağı.

Siz kaç kişisiniz derseniz, 8 adet profesyonel SEO içerik uzmanı yazarımız ve birilikte çalıştığımız onlarca üniversite öğrencisiyle biz kocaman bir ekibiz. Bizler genç yazarlarımızın enerjisi ve deneyimli arkadaşlarımızın tecrübesiyle ortaya özgün ve kaliteli işler çıkaran Emoji Crewiz.

Birbirinden farklı ilgi alanlarımız ve hayata baktığımız birbirinden farklı pencerelerle en sevdiğimiz işi yapıyoruz; okuyor ve okuduklarımızı yazıya döküyoruz.

emoji.com.tr’de okuduklarımızı ve öğrendiklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Eğer bizimle çalışmak isterseniz sizinle de tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı paylaşmaya hazırız. Gelin birlikte şu zamana kadar yaptıklarımız bir göz atalım.

BUGÜNE KADAR NELER YAPTIK?

Onlarca farklı sektörden onlarca farklı firmayla çalıştık. Onlar için yüzlerce başarılı SEO içerik ürettik. Yaptığımız süreç yönetimleriyle başarılı organik trafik operasyonlarını hayata geçirdik.

Bu süreçte bizler de firmalarımızla birlikte büyüdük. Her gün farklı uzmanlıklarla yazar ailemizi genişlettik ve geliştirdik. Üstelik bunlar daha sadece başlangıç!

“Başarı mutluluğa açılan kapının anahtarı değildir. Mutluluk başarının anahtarıdır. Eğer yaptığınız işi seviyorsanız, işte o zaman başarı gelecektir.”

Öne Çıkan İçerik Projelerimizi İncelediniz mi?

Büyük bir gururla projelerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.